ÖVRIGT / Diverse / Hörnétagère 6082847
nr 608 2847
Hörnétagère
Mahogny, höjd: 145
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 november 2009
kl 18:59:10
100 kr
150 kr
450 kr
350 kr